Rocketship theme generator (3.4.1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Page
ps: پاڼه

en: Close
ps: تړل

en: or
ps: او

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
