Rocketship theme generator (3.5.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Login
ca: Entrada

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Back
ca: Enrere

en: Menu
ca: Menú

en: Submitted by
ca: Enviat per

en: Page
ca: Pàgina

en: Close
ca: Tanca

en: or
ca: o

en: on
ca: a

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Pagination
ca: Paginació

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: First page
ca: Primera pàgina
