Rocketship theme generator (3.5.1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Login
lt: Prisijungti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Back
lt: Atgal

en: Menu
lt: Meniu

en: Submitted by
lt: Pateikė

en: Page
lt: Puslapis

en: Close
lt: Uždaryti

en: or
lt: arba

en: on
lt: -

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?
