Rocketship theme generator (3.5.2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Back
cs: Zpět

en: Page
cs: Stránka

en: Close
cs: Zavřít

en: or
cs: nebo

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka
