Rocketship theme generator (3.5.3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Menu
kk: Мәзір

en: Page
kk: Бет

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
