Rocketship theme generator (3.5.3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Menu
mn: Цэс

en: Page
mn: Хуудас
