Rocketship theme generator (3.5.5) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Page
ka: გვერდი

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
