Rocketship theme generator (3.6.3) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Back
ar: رجوع

en: Menu
ar: القائمة

en: Submitted by
ar: تم الإرسال من طرف

en: Page
ar: الصفحة

en: Close
ar: إغلاق

en: or
ar: أو

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي
