Rocketship theme generator (3.6.6) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Login
pl: Zaloguj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Back
pl: Wstecz

en: Submitted by
pl: Wysłane przez

en: Page
pl: Strona

en: Close
pl: Zamknij

en: or
pl: lub

en: on
pl: na

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Forgot your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: First page
pl: Pierwsza strona
