Rocketship theme generator (3.7.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Back
bg: Назад

en: Menu
bg: Меню

en: Page
bg: Страница

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
