Rocketship theme generator (3.7.2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Login
fa: ورود

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Back
fa: بازگشت

en: Menu
fa: منو

en: Submitted by
fa: ارسال شده توسط

en: Page
fa: صفحه

en: Close
fa: بستن

en: or
fa: یا

en: on
fa: در

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Forgot your password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟
