Rocketship theme generator (4.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Back
az: Geri

en: Menu
az: Menyu

en: Page
az: Səhifə

en: Close
az: Bağlı

en: or
az: və ya

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Pagination
az: Səhifələmə
