Rocketship theme generator (4.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Home
pt: Início

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: Go to previous page
pt: Ir para a página anterior

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: Back
pt: Voltar

en: Submitted by
pt: Enviado por

en: Page
pt: Página

en: Close
pt: Fechar

en: or
pt: ou

en: on
pt: em

en: Next page
pt: Próxima página

en: Go to first page
pt: Voltar para a primeira página

en: Go to last page
pt: Ir para a última página

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Pagination
pt: Paginação

en: Previous page
pt: Página anterior

en: Forgot your password?
pt: Esqueceu sua senha?

en: Last page
pt: Última página

en: First page
pt: Primeira página
