Rocketship theme generator (4.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Login
uk: Вхід

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Back
uk: Назад

en: Menu
uk: Меню

en: Submitted by
uk: Відправив(а)

en: Page
uk: Сторінка

en: Close
uk: Закрити

en: or
uk: або

en: on
uk: увімкнено

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Forgot your password?
uk: Забули пароль?

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: First page
uk: Перша сторінка
