Dropsolid Rocketship Starter theme (1.0.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Home
ca: Inici

en: all
ca: tot

en: Login
ca: Entrada

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Back
ca: Enrere

en: Menu
ca: Menú

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Optional
ca: Opcional

en: Close
ca: Tanca

en: or
ca: o

en: Theme settings
ca: Paràmetres del tema

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: Required field
ca: Camp obligatori

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
