Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.1) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Content
ar: المحتوى

en: all
ar: الكل

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Back
ar: رجوع

en: Menu
ar: القائمة

en: Submitted by
ar: تم الإرسال من طرف

en: Page
ar: الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل

en: Optional
ar: اختياري

en: Close
ar: إغلاق

en: or
ar: أو

en: Theme settings
ar: إعدادات السمة

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Exceptions
ar: استثناءات

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Header top
ar: قمة الترويسة

en: Required field
ar: حقل ضروري

en: Highlighted
ar: مبرز
