Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Content
eo: Enhavo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Menu
eo: Menuo

en: Page
eo: Paĝo

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Header top
eo: Kaplinia supro

en: Required field
eo: Postulata kampo
