Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.1) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Content
fi: Sisältö

en: all
fi: kaikki

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Back
fi: Takaisin

en: Menu
fi: Valikko

en: Submitted by
fi: Lähettäjä

en: Page
fi: Sivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Last
fi: Viimeinen

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Close
fi: Sulje

en: First
fi: Ensimmäinen

en: or
fi: tai

en: Theme settings
fi: Teema-asetukset

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Exceptions
fi: Poikkeukset

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Header top
fi: Ylätunnisteen yläosa

en: Required field
fi: Pakollinen kenttä

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Forgot your password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu
