Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.1) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Content
gl: Contido

en: all
gl: todos

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Back
gl: Voltar

en: Menu
gl: Menú

en: Submitted by
gl: Enviado por

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Optional
gl: Opcional

en: Close
gl: Pechar

en: First
gl: Primeiro

en: or
gl: ou

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Exceptions
gl: Excepcións

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Header top
gl: Parte superior da cabeceira

en: Required field
gl: Campo necesario

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior
