Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Content
mn: Агуулга

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Menu
mn: Цэс

en: Page
mn: Хуудас

en: Left sidebar
mn: Зүүн хажуугын дөрвөлжин

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор
