Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.1) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Content
sk: Obsah

en: all
sk: všetko

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Back
sk: Späť

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Last
sk: Posledné

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Close
sk: Zatvoriť

en: First
sk: Prvý

en: or
sk: alebo

en: Theme settings
sk: Nastavenia témy

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Header top
sk: Vrch hlavičky

en: Required field
sk: Požadované pole

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku
