Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.2) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Content
af: Inhoud

en: all
af: alle

en: Login
af: Gebruiker

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Back
af: Terug

en: Submitted by
af: Ingedien deur

en: Page
af: Bladsy

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif

en: Optional
af: Opsioneel

en: Theme settings
af: Temaverstellings

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
