Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.2) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Content
cy: Cynnwys

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Page
cy: Tudalen

en: Left sidebar
cy: Bar ochr chwith

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde

en: Footer
cy: Troedyn

en: Last
cy: Olaf

en: Optional
cy: Dewisol

en: Close
cy: Yn agos

en: First
cy: Cyntaf

en: or
cy: neu

en: Go to first page
cy: Ewch i'r dudalen gyntaf

en: Go to last page
cy: Ewch i'r dudalen olaf

en: Header top
cy: Pennawd ar y brig
