Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.2) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Content
et: Sisu

en: all
et: kõik

en: Login
et: Sisselogimine

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Back
et: Tagasi

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Last
et: Viimane

en: Optional
et: Valikuline

en: Close
et: Sulge

en: First
et: Esimene

en: or
et: või

en: on
et: -

en: Theme settings
et: Kujundusmalli seaded

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Exceptions
et: Erandid

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Header top
et: Päise ülemine osa

en: Required field
et: Kohustuslik väli

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht
