Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.2) - en to ja translation catalogue (37 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Content
ja: コンテンツ

en: all
ja: すべて

en: Login
ja: ログイン

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Back
ja: 戻る

en: Submitted by
ja: 送信者

en: Page
ja: ページ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Left sidebar
ja: 左サイドバー

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Footer
ja: フッター

en: Last
ja: 最後

en: Optional
ja: 任意

en: Close
ja: 閉じる

en: First
ja: 最初

en: or
ja: または

en: Theme settings
ja: テーマの設定

en: Tabs
ja: タブ

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Exceptions
ja: 例外

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Header top
ja: ヘッダー上部

en: Required field
ja: 必須フィールド

en: Current page
ja: カレントページ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ
