Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.2) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Content
lv: Saturs

en: all
lv: visi

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Last
lv: Pēdējā

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Close
lv: Aizvērt

en: First
lv: Pirmā

en: or
lv: vai

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Exceptions
lv: Izņēmumi

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Header top
lv: Galvenes augša

en: Required field
lv: Obligāts lauks

en: Highlighted
lv: Izgaismots
