Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.2) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: all
my: အားလုံး

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: First
my: ပထမ

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
