Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.2) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Content
oc: Contengut

en: all
oc: tot

en: Login
oc: Identificant

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Back
oc: Precedent

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Left sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Last
oc: Darrièr

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Close
oc: Tampar

en: First
oc: Primièr

en: or
oc: o

en: on
oc: activat

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Exceptions
oc: Excepcions

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Header top
oc: Naut de l'entèsta

en: Required field
oc: Camp obligatòri

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
