Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Page
sq: Faqe

en: Left sidebar
sq: Kollona e majtë anësore

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Header top
sq: Kreu sipër
