Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.3) - en to da translation catalogue (40 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Content
da: Indhold

en: all
da: alle

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Back
da: Tilbage

en: Submitted by
da: Indsendt af

en: Page
da: Side

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod

en: Last
da: Sidste

en: Optional
da: Valgfrit

en: Close
da: Luk

en: First
da: Første

en: or
da: eller

en: on
da: til

en: Theme settings
da: Indstillinger for theme

en: You are here
da: Du er her

en: Tabs
da: Faner

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Exceptions
da: Undtagelser

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Header top
da: Sidehovede top

en: Required field
da: Obligatorisk felt

en: Current page
da: Nuværende side

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Previous page
da: Forrige side

en: Forgot your password?
da: Glemt din adgangskode?

en: Last page
da: Sidste side

en: First page
da: Første side

en: Go to page @key
da: Gå til side @key
