Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.3) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Content
eu: Edukia

en: all
eu: denak

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Back
eu: Itzuli

en: Page
eu: Orria

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Last
eu: Azkena

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Close
eu: Itxi

en: First
eu: Lehena

en: or
eu: edo

en: Theme settings
eu: Temaren ezarpenak

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Required field
eu: Bete beharreko eremua

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
