Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.3) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Page
ka: გვერდი

en: Left sidebar
ka: მარცხენა სვეტი

en: Right sidebar
ka: მარჯვენა სვეტი

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
