Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.3) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Content
km: មាតិកា

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Footer
km: បាតកថា

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Close
km: បិទ

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Header top
km: កំពូល​បឋមកថា

en: Required field
km: បាន​ទាម​ទារ​វាល

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
