Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.3) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Content
nn: Innhald

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Back
nn: Attende

en: Submitted by
nn: Publisera av

en: Page
nn: Nettside

en: Left sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe

en: Footer
nn: Botntekst

en: Optional
nn: Valfri

en: Close
nn: Lukk

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Header top
nn: Topptekst topp

en: Highlighted
nn: Utheva
