Dropsolid Rocketship Starter theme (3.1.0) - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Content
hu: Tartalom

en: all
hu: mind

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Back
hu: Vissza

en: Submitted by
hu: Beküldő

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: Last
hu: Utolsó

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Close
hu: Bezár

en: First
hu: Első

en: or
hu: vagy

en: on
hu: be

en: Theme settings
hu: Sminkbeállítások

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Exceptions
hu: Kivételek

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Header top
hu: Fejléc felső része

en: Required field
hu: Kötelező mező

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Forgot your password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: First page
hu: Első oldal

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás

en: Cookie policy
hu: Sütihasználati nyilatkozat
