Dropsolid Rocketship Starter theme (3.1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Back
hy: Հետ

en: Page
hy: Էջ

en: Left sidebar
hy: Ձախ կողմնային վահանակ

en: Right sidebar
hy: Աջ կողմնային վահանակ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Required field
hy: Պարտադիր դաշտ

en: Forgot your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:
