Dropsolid Rocketship Starter theme (3.1.0) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: all
lt: visi

en: Login
lt: Prisijungti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Back
lt: Atgal

en: Submitted by
lt: Pateikė

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Last
lt: Paskutinis

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Close
lt: Uždaryti

en: First
lt: Pirmas

en: or
lt: arba

en: on
lt: -

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Required field
lt: Būtinas laukelis

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?
