Dropsolid Rocketship Starter theme (3.1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Content
sr: Садржај

en: Login
sr: Пријављивање

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Required field
sr: Обавезно поље
