Dropsolid Rocketship Starter theme (3.1.0) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: all
th: ทั้งหมด

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Back
th: กลับ

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Left sidebar
th: แถบเมนูด้านซ้าย

en: Right sidebar
th: แถบเมนูด้านขวา

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Close
th: ปิด

en: or
th: หรือ

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Exceptions
th: ข้อยกเว้น

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Header top
th: ด้านบนของส่วนหัว

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
