Dropsolid Rocketship Starter theme (3.1.0) - en to uk translation catalogue (41 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Content
uk: Вміст

en: all
uk: все

en: Login
uk: Вхід

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Back
uk: Назад

en: Submitted by
uk: Відправив(а)

en: Page
uk: Сторінка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Last
uk: Останній

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Close
uk: Закрити

en: First
uk: Перший

en: or
uk: або

en: on
uk: увімкнено

en: Theme settings
uk: Налаштування теми

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Exceptions
uk: Винятки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Header top
uk: Верх заголовку

en: Required field
uk: Обов’язкове поле

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Forgot your password?
uk: Забули пароль?

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
