Dropsolid Rocketship Starter theme (3.1.0) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Content
cs: Obsah

en: all
cs: vše

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Back
cs: Zpět

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Last
cs: Poslední

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Close
cs: Zavřít

en: First
cs: První

en: or
cs: nebo

en: Theme settings
cs: Nastavení tématu vzhledu

en: You are here
cs: Jste zde

en: Tabs
cs: Záložky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Exceptions
cs: Výjimky

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Header top
cs: Začátek hlavičky

en: Required field
cs: Povinné pole

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka
