Dropsolid Rocketship Starter theme (4.0.0) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Content
be: Змесціва

en: all
be: усе(ё)

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Back
be: Назад

en: Page
be: Старонка

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Optional
be: Неабавязковы

en: You are here
be: Вы тут

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Header top
be: Верх хэдэра

en: Required field
be: Патрабаванае поле

en: Highlighted
be: Выдзелены
