Dropsolid Rocketship Starter theme (4.0.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Content
bs: Sadržaj

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Page
bs: Strana

en: Left sidebar
bs: Lijevi stupac

en: Right sidebar
bs: Desni stupac

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Header top
bs: Vrh zaglavlja
