Dropsolid Rocketship Starter theme (4.0.0) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: all
el: όλα

en: Login
el: Είσοδος

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Back
el: Πίσω

en: Page
el: Σελίδα

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Last
el: Τελευταίο

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Close
el: Κλείσιμο

en: First
el: Πρώτο

en: or
el: ή

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Exceptions
el: Εξαιρέσεις

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Header top
el: Επικεφαλίδα πάνω

en: Required field
el: Απαιτούμενο πεδίο

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
