Dropsolid Rocketship Starter theme (4.0.0) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Content
sv: Innehåll

en: all
sv: alla

en: Login
sv: Logga in

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Back
sv: Tillbaka

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot

en: Last
sv: Sista

en: Optional
sv: Valfritt

en: Close
sv: Stäng

en: First
sv: Första

en: or
sv: eller

en: Theme settings
sv: Inställningar för tema

en: You are here
sv: Du är här

en: Tabs
sv: Flikar

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Exceptions
sv: Undantag

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Pagination
sv: Paginering

en: Header top
sv: Sidhuvud - överst

en: Required field
sv: Obligatoriskt fält

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Forgot your password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Last page
sv: Sista sidan

en: First page
sv: Första sidan

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key
