Dropsolid Rocketship Starter theme (4.0.0) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Back
az: Geri

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Last
az: Son

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Close
az: Bağlı

en: or
az: və ya

en: Theme settings
az: Mövzu parametrləri

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Exceptions
az: Əlavələr

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Required field
az: Tələb olunan sahə

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Last page
az: Son səhifə

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir

en: Go to page @key
az: @key səhifəsinə keçin
