Dropsolid Rocketship Starter theme (4.0.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Left sidebar
gu: ડાબું સાઇડબાર

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: Close
gu: બંધ

en: or
gu: અથવા

en: Exceptions
gu: અપવાદો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Required field
gu: આવશ્યક ક્ષેત્ર
