Dropsolid Rocketship Starter theme (4.0.0) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: all
ml: എല്ലാം

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Left sidebar
ml: ഇടത്തെ വശപ്പട്ട

en: Right sidebar
ml: വലത്തെ വശപ്പട്ട

en: Go to first page
ml: ആദ്യ താളിലേക്ക് പോകുക

en: Go to last page
ml: അവസാനത്തെ താളിലേക്ക് പോകുക
