Dropsolid Rocketship Starter theme (4.0.0) - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Content
ms: Kandungan

en: Login
ms: Log masuk

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Page
ms: Halaman

en: Left sidebar
ms: Bar tepi kiri

en: Right sidebar
ms: Bar tepi kanan

en: Footer
ms: Pengaki

en: Optional
ms: Berupa pilihan

en: Close
ms: Tutup

en: You are here
ms: Anda di sini

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Header top
ms: Pengepala atas

en: Required field
ms: Medan diperlukan

en: Highlighted
ms: Ditegaskan
