Dropsolid Rocketship Starter theme (4.0.0) - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Content
nl: Inhoud

en: all
nl: alle

en: Login
nl: Inloggen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Back
nl: Terug

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: Last
nl: Laatste

en: Optional
nl: Optioneel

en: Close
nl: Sluiten

en: First
nl: Eerste

en: or
nl: of

en: Theme settings
nl: Thema-instellingen

en: You are here
nl: U bent hier

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Exceptions
nl: Uitzonderingen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginering

en: Header top
nl: Bovenzijde kop

en: Required field
nl: Verplicht veld

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Read more about @title
nl: Lees meer over @title

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key

en: Cookie policy
nl: Cookie-beleid

en: Fixed header
nl: Vaste header

en: Language dropdown
nl: Taalkeuze-dropdown

en: Rocketship Theme
nl: Rocketship-thema

en: Back to the frontpage
nl: Terug naar de homepagina

en: Primary header
nl: Primaire header

en: Primary navigation (main menu & CTA)
nl: Primaire navigatie (hoofdmenu & CTA)

en: Hidden (blocks you do not want to be visible)
nl: Verborgen (niet getoonde blokken)

en: Rocketship Starter theme settings
nl: Instellingen voor het Rocketship Starter-thema
